Nanoleaf | Beautiful life - žárovky, které rozzáří Váš svět
Řada LED žárovek Nanoleaf Beautiful life je profesionálního osvětlení, které vyniká v osvětlování předmětů a prostředí přesným a věrným způsobem, který dává vyniknout jejich přirozené kráse.
Nanoleaf Beautiful life, efektivní žárovka, LED žárovka, designová žárovka, technologie, dokonalé světlo žárovek, dlouhá životnost, úspora energií, živé barvy žárovky, koncentrovaný světelný paprsek žárovky.
15557
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15557,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-theme-ver-7.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive
 

Řada The Beautiful Life

Opravdová krása.

Říká se, že v pravdě je krása a naše řada profesionálního osvětlení Beatiful Life vyniká v osvětlování předmětů a prostředí přesným a věrným způsobem, který dává vyniknout jejich přirozené kráse. Řada Beatiful Life je navržena pro komerční využití v obchodech, restauracích a firmách s důrazem na věrné podání barev a detailů nasvícených předmětů s mimořádným CRI indexem, vysokým výkonem a modulací světla.

Nanoleaf MR16

Muzeová kvalita světla pro kousek kurátora ukrytého v každém z nás.

Zjistit více

Nanoleaf PAR38

Vynikající kvalita světla pro nejnáročnější aplikace.

Zjistit více